II. Konference

Datum konání: 7.11.2011
Město Znojmo a Centrum sociálních služeb Znojmo, p.o. pořádá dne 7. listopadu 2011 II. Konferenci na téma Komunitní plánování sociálních služeb Znojemska.

Město Znojmo a Centrum sociálních služeb Znojmo, p.o. pořádá dne 7. listopadu 2011 II. Konferenci na téma Komunitní plánování sociálních služeb Znojemska. Konference se bude konat 7.listopadu 2011, v Lidovém domě na ulici Dělnická 22 ve Znojmě, od 10:00 hod.

Zváni jsou všichni, kdo se podílejí na realizaci aktivit projektu - členové pracovních skupin, zaměstnanci Městského úřadu Znojmo, zástupci obcí na území Znojemska, poskytovatelé sociálních služeb, uživatelé sociálních služeb a občané, kteří mají o tuto oblast zájem.

Cílem konference je seznámit přítomné s návrhem Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb Znojemska na období let 2012-2014 a zahájit připomínkovací řízení tohoto plánu.

Na programu je dále prezentace priorit cílových skupin, které jsou součástí plánu. Přizvaní hosté představí nové sociální služby, které vznikly na základě zjištěných potřeb v rámci plánování sociálních služeb na Znojemsku.
Na setkání jsou přizváni zástupci města Znojma.

Podrobnější informace lze najít v pozvánce a programu, ke stažení viz níže. Z důvodu omezené kapacity sálu žádáme o elektronické potvrzení Vaší účasti do 31. října 2011 na email: css.rockova@tiscali.cz.

Realizace konference je financována Evropským sociálním fondem a Státním rozpočtem ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. V průběhu konference na Vás bude čekat občerstvení. Účast na konferenci je zdarma.

Pozvánku lze stáhnout zde

Harmonogram lze stáhnout zde

TOPlist
Copyright © 2012 - 2024, Komunitní plánování sociálních služeb Znojmo (KPSS) webdesign: FormSoft s.r.o.