Módní přehlídka

Vytvořeno: 16.5.2014
V rámci týdne pro rodinu se uskutečnila módní přehlídka v Městské Besedě.

Módní přehlídka

Módní přehlídku již po čtvrté si připravili obyvatelé Domova pro matky a otce v tísni tentokrát ve spolupráci s Věznicí Znojmo. Na módní přehlídce bylo představeno 55 modelů, 26 modelů předvedli dospělí a 29 dětí. Modely si připravili uživatelé domova za pomoci zaměstnanců.

Přehlídka byla rozdělena na dvě části.  V první části, kterou uváděl Mach a Šebestová, se představily „ večerníčkové postavy“ Víla Amálka, maková panenka a motýl Emanuel, loupežník Rumcajs s Mankou, Křemílek a Vochomůrka, krteček se zvířátky.

Druhou část přehlídky uvedla Saxana. Zde jste mohli spatřit pyšnou princeznu s králem Miroslavem, princeznu se zlatou hvězdou na čele, krále Radovana, Kazisvěta i kuchtíka. Princeznu Lenku s Honzem. Představila se nám Zubejda s Lotrandem a loupežníkem, Popelka s dvořany a princem. Nakonec se ukázalo Štěstí a Rozum, kteří společně s žáky 3.B vyhnali Závist.

Modní  přehlídka je tradičně připravována ke Dni matek. Pan ředitel Oblastní charity Znojmo předal maminkám a zaměstnancům domova růže.

Bc. Blanka Mahdalová

 

vedoucí Domova pro matky a otce v tísni

 

Fotogalerie ZDE

TOPlist
Copyright © 2012 - 2024, Komunitní plánování sociálních služeb Znojmo (KPSS) webdesign: FormSoft s.r.o.