Podzimní Dny zdraví o zdravé stravě i posílení imunitního systému

Datum konání:
Novinkou letošního podzimního programu ve Znojmě jsou Podzimní Dny zdraví. Série přednášek o zdravé výživě začíná již příští pondělí a zvána je široká veřejnost. Vstup je zcela zdarma. Podzimní Dny zdraví se konají v rámci Zdravého města Znojma.

Dny zdraví patří mezi jednu ze základních celostátních komunitních kampaní, kterou pořádají členská města v rámci Národní sítě Zdravých měst. Hlavním cílem je zajímavou formou informovat občany o tom, jak správně pečovat o své zdraví, jak je možné předcházet zdravotním potížím a zároveň jim také nabídnout aktivity, které mohou dlouhodobě přispívat k jejich fyzické i duševní pohodě.

Znojmo vstoupilo do asociace Národní sítě Zdravých měst ČR na podzim 2013 a zahájilo tak projekt Zdravé město Znojmo. Jeho hlavním cílem je podpora zdraví a kvality života obyvatel, a to prostřednictvím zavádění zásad udržitelného rozvoje na místní úrovni, strategického plánování a především spolupráce s veřejností. Mezi hlavní aktivity Zdravého Znojma patří veřejná projednávání klíčových projektů s občany, pravidelná setkávání v rámci Fóra Zdravého města (další se uskuteční v listopadu) či kampaně ke Dnu Země, Dni bez aut či či akce v rámci projektu Znojmo - město zeleně - Rodina Okurkova, který se zaměřuje na odpady, čistotu a zeleň ve městě.

PO

19. října

Vyvážený stravovací program pro děti vedoucí ke zdraví

16:00 - 18:00

Štukový sál, Znojemská Beseda, Masarykovo náměstí

ČT

29. října

Výživa pro ženy a muže 50+

16:00 - 18:00

Štukový sál, Znojemská Beseda, Masarykovo náměstí

ČT

5. listopadu

Posílení imunity pro zimní období

16:00 - 18:00

Zasedací místnost zastupitelstva, Obroková 1/12

ÚT

1. prosince

Jak si užít Vánoce a nepřibrat

16:00 - 18:00

Štukový sál, Znojemská Beseda, Masarykovo náměstí

 

 

TOPlist
Copyright © 2012 - 2024, Komunitní plánování sociálních služeb Znojmo (KPSS) webdesign: FormSoft s.r.o.