Šance pro osoby se zdravotním postižením a znevýhodněním

Vytvořeno: 11.3.2013
..zvýšení zaměstnatelnosti osob se zdravotním postižením a získání nebo udržení pracovního místa.

 

Svaz tělesně postižených v České republice, o.s, okresní organizace Hodonín zahájil v únoru 2013 v regionu Znojmo realizaci projektu „Šance na aktivní život“.

Projekt je zaměřen na zvýšení zaměstnatelnosti osob se zdravotním postižením (OZP) a klientům přispěje k získání nebo udržení pracovního místa.

V rámci projektu budou probíhat tyto aktivity – motivace a aktivizace cílové skupiny, mapování pracovních možností a předpokladů, bilanční diagnostika, rekvalifikace klientů, rozvoj a nácvik pracovních dovedností, umístění klientů na pracovní místa, práce se zaměstnavateli a po celou dobu budou mít klienti k dispozici poradenství a individuální podporu, možnost využití počítače např. pro vyhledávání zaměstnání, informací, zpracování CV.

Projekt probíhá do ledna 2015. Našim cílem je nejen zvýšení zaměstnatelnosti, ale také integrace osob se zdravotním postižením do společnosti.

Zájemci se mohou přihlásit osobně nebo telefonicky na těchto kontaktech:

Marta Holátková, Svaz tělesně postižených v České republice, o.s. , Zámečnická 10,

669 02 Znojmo, tel.: +420 605 584 026, e-mail: martaholatkova@seznam.cz.

Tento projekt je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

 

Více informací ZDE

 

TOPlist
Copyright © 2012 - 2023, Komunitní plánování sociálních služeb Znojmo (KPSS) webdesign: FormSoft s.r.o.