ÚSMĚVY 2017 se blíží!!!

Datum konání: 27.4.2017
Ve Sportovní hale ve Znojmě se ve čtvrtek 27. 4. od 9:00 do 13:00 hod. již po čtvrté uskuteční akce s názvem Úsměvy 2017. Jedná se o setkání lidí s postižením i bez něj.

Cílem akce je posilovat sociální začleňování zdravotně znevýhodněných osob a vytvořit jim příležitost pro pravidelné setkávání se společností.

Letošní ročník se ponese v duchu Olympijských her, které zahájí tradiční zapálení symbolického olympijského ohně. Kromě aktivit zaměřených na sportovní tématiku budou pro přítomné připraveny doprovodné akce od KinderWeltu jako malování na obličej, skákací hrad a další překvapení.

Večer bude věnovaný široké veřejnosti - …charitativní Zumbu, Tabatu a DeepWork od 18:00 do 20:00 hod. zacvičí Táňa Brounková, Soňa Foitová, Klára Poláková a Jakub Šigut. Výtěžek ze cvičení půjde na svozovou službu uživatelů Denního stacionáře sv. Damiána, na kterou se stabilně hledají prostředky.

 

Celá akce je oslavou k 25. výročí Diecézní charity Brno, pod kterou Oblastní charita Znojmo patří a koná se za podpory Města Znojma a Znojemské Besedy.

 

Více informací naleznete zde:

TOPlist
Copyright © 2012 - 2024, Komunitní plánování sociálních služeb Znojmo (KPSS) webdesign: FormSoft s.r.o.