Všechny aktuality

Klub PHAROS
Vytvořeno dne: 20.2.2017
Klub Pharos sdružuje rodiče s dětmi se zdravotním postižením a jejich přátele.
Věra Sosnarová prožila v krutých podmínkách sibiřského gulagu dlouhých osmnáct let, než se mohla vrátit zpět do vlasti. V pátek 24. února budete mít příležitost poslechnout si téměř neuvěřitelný životní příběh této statečné ženy.
Na programu bude předávání informací z Jihomoravského kraje a další podoba sítě sociálních služeb na Znojemsku.
Pomoc pro Nikolku
Vytvořeno dne: 6.2.2017
Nikolce Fajmonové bylo v pouhých 8 měsících diagnostikováno nádorové onemocnění krve - akutní leukémie.
Znojmo se opět zapojí do celorepublikové akce Národní týden manželství, jehož letošním mottem je RECEPT NA DOBRÉ MANŽELSTVÍ. Při této příležitosti připravilo město Znojmo v únoru dvě akce.
Oblastní charita Znojmo hledá pracovníka na pozici pracovník v sociálních službách pro Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub Coolna ve Znojmě.
Uvítáme nové zájemce o dobrovolnictví do našich dobrovolnických programů na Znojemsku. Máte čas hodinu týdně, kterou byste chtěli smysluplně využít? Chtěli byste pomáhat druhým? Máte rádi lidi, rádi si povídáte, jste zodpovědní, spolehliví, empatičtí a zá
TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT 2017
Vytvořeno dne: 18.1.2017
Oblastní charita Znojmo pořádá pro všechny lidi dobré vůle a jako poděkování všem koledníkům, dobrovolníkům i dárcům tříkrálové sbírky 2017 Tříkrálový koncert.
Přijďte na seminář sebeobrany se zkušeným instruktorem Petrem Zahrádeckým. Hlavním cílem je naučit se prevenci proti specifickým útokům a osvojit si správné reakce a obranu při napadení.
SETKÁNÍ U ŽIVÉHO BETLÉMA
Vytvořeno dne: 29.11.2016
Všechny rodiče, zaměstnance, známé i neznámé srdečně zveme na SETKÁNÍ U ŽIVÉHO BETLÉMA na motivy J. J. Rybovy České mše vánoční.
Zámek Břežany, p.o. - Domov pro osoby se zdravotním postižením pořádá již 18. ročník MIKULÁŠSKÉHO TURNAJE VE STOLNÍM TENISE!
V neděli 18. 12. 2016 jste od 16:00 hodin srdečně zváni do zámecké kaple v Břežanech u Znojma.
Liga vozíčkářů zve na besedu!
Vytvořeno dne: 23.11.2016
Další beseda na téma dluhové poradenství se bude konat již tento pátek!
Výstavu originálních rukodělných výrobku můžete navštívit v období 23. 11. 2016 - 7. 1. 2017.
Polévka pro lidi bez domova
Vytvořeno dne: 11.11.2016
Tak jako před rokem bude Oblastní charita Znojmo v zimních měsících vydávat polévku lidem bez domova, která je hrazena z Tříkrálové sbírky. Polévka se bude vydávat od 14. 11. třikrát týdně (PO, ST a PÁ) vždy od 12:00 do 13:00 hod. v průchodu Osobní asiste
TOPlist
Copyright © 2012 - 2023, Komunitní plánování sociálních služeb Znojmo (KPSS) webdesign: FormSoft s.r.o.